| dudulina17 a întrebat:

Buna,am telefon corby gt-s3650 si am un fisier care vreau sa-l sterg dar e blocat si nu stiu cum sa il deblochez.am cautat si la setari dar..nu stiu. va rog ajutati-ma! Multumesc anticipat!:*

2 răspunsuri:
| DigitalService a răspuns:

Salut!
- Am avut si eu o problema asemanatoare, dar era legat de stick-ul de memorie.
- Eu am folosit Unlocker 1.9.1

LINK: http://www.softpedia.com/get/System/System-Miscellaneous/Unlocker.shtml
- PS: Dai click dreapta pe fisieru respectiv ( care vrei sa il stergi ), alegi programu mentionat de mine mai sus, o sa apara o fereastra unde in stanga jos o sa fie pe " No action ".
Dai click acolo selectezi " Delete ". si dai OK.
- Sper ca te-am ajutat cu ceva :D

- Stima!

| dudulina17 explică:

Da dar eu am spus ca la telefon am nu la calculator..nu stiu dar nu prea am intelesbig grin imipare rau!