| cineva99 a întrebat:

Am telefon Samsung GT-C6712 si vreau sa imi iau o husa, cred ca e din silicon. Am cautat si pe Okazii si pe Emag si nu am gasit. Vreau sa ma ajutati macar cu un site, sau daca gasesc pe la cosmote...

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| DeejayAlektro a răspuns:

Am vazut ca nu se gasesc, dar in schimb ca si alternativa iti recomand acele saculete cu fermoar, sunt practice si iti protejeaza bine dislpay-ul de zgarieturi happy

1 răspuns:
| cineva99 explică:

Am si eu din acela, dar vroiam unul din silicon...pacat. Mersi oricum:*