| cineva99 a întrebat:

Hello! Are cineva telefon SAMSUNG GT C6712 DUAL SIM? Daca da ati gasit husa din silicon pentru el? De unde?
Fundaaaaaaaaaaaaaa:*

Răspuns Câştigător
| Andrada06 a răspuns:

Buna! Poti gasi husa pentru acest telefon in Afi palace cotroceniwinking... undeva la etajul unu in apropierea scarilor care merg spre patinoar :d... sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu, chiar as dori o fundita puppy dog eyes

| cineva99 explică (pentru Andrada06):

Iti multumesc pentru raspuns.da e din silicon?

| Andrada06 a răspuns (pentru cineva99):

Da este din silicon si are foarte multe culoriwinking

| cineva99 explică (pentru Andrada06):

Iti multumesc din suflet.Ori ai si tu telefon la fel?smugsmug

| cineva99 explică (pentru cineva99):

Dar cum se cheama magazinul?:d

| Andrada06 a răspuns (pentru cineva99):

Pai ai sa razi laughing...magazin de suvenire laughing...dar stai linistit are mai multe chestii printre care se numara si husa pentru telefonul tauwinking, si in caz de nu iti plac culorile de acolo cum te duci sa cobori spre patinoar este un fel de magazin pentru telefoanewinking si acolo are huse de silicon

| Andrada06 a răspuns (pentru cineva99):

Am avut si eu telefon ca al tauwinking, dar acum am optimus tongue

| cineva99 explică (pentru Andrada06):

Foarte frumos.Multumesc inca o data:*