| anonim_4396 a întrebat:

Buna am telefon samsung wave 575 si am intrat pe facebook si nu mai pot sa ies de pe contul meu. imi puteti spune pasi cum se ma deconectez?

4 răspunsuri:
| patySsmile a răspuns:

Undeva sus scrie cu albastru home / acasa langa ea este o sageata si dai pe ea si mai jos scrie deconectarebig grin

| KIibrDM a răspuns:

Patyssmile ea vroia sa afle cum sa iasa de pe telefon...si eu am celasi model de telefon si ii dau doar inchidere.adica butonu din dreapta de la meniu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar adica pur si simplu iesi "pako" dar la mine tot cinectat ramane...

| GunsNRosesFunForEver a răspuns:

Intri in meniu... si mergi la conturile mele. undeva in dreapta jos scrie stergere. apesi acolo si gata.:*:* bafta