| Sunshine_3662 a întrebat:

Am televizor cu intrare usb si as vrea sa vad niste filme de pe stick. E o problema. Nu stiu cum sa fac sa mearga subtitrarea. Ma puteti ajuta? E un anumit format ce trebuie? Multumesc! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Alexxe a răspuns:

Subtitrarea trebuie denumita exact la fel ca si titlul filmului, de exemplu:
1. Star Wars 1 (2008). avi
2. Star Wars 1 (2008). sub
Si trebuie sa pui doar cate un film pe stick, fara foldere, fara nimic. Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Subtitrarea trebuie sa aiba exact acelasi nume ca si filmul si de obicei o ia singur, daca nu vezi si tu ca ai butoane pe telecomanda unde scrie subtitle, presupun ca ai telecomanda de DVD player.

| Sunshine_3662 explică:

Multumesc! Am reusit!