| vanciurea a întrebat:

Vreau sa vad un film de pe stick pe un televizor si nu stiu ce format sa aiba filmul ca sa mearga atat filmu cat si subtitrarea?

3 răspunsuri:
| Ig0r a răspuns:

Filmul poate avea extensia *.avi, sau orice alt format suportat de televizorul tau. ca sa vezi subtitrarea, aceasta trebuie sa se gaseasca in acelasi director cu filmul si sa aiba aceeasi denumire.

| ToTAiCisiNumAiAiCi a răspuns:

Format.avi si sub.srt

| LionelAndres a răspuns:

Filmul trebuie sa fie in format ''.avi'' iar ca sa recunoasca subtitrarea trebuie sa aiba acelasi nume gen ''shutter.avi'' cu ''shutter.srt'' si iti va merge fara problemewinking Pt ca asa le vad si eu