| AndreyIstetul a întrebat:

Am trecut cand s-a lansat pe Yahoo Mail Beta, l-am evaluat pana acum, si-am hotarat ca pana una, alta, imi place mai mult versiunea anterioara.
Intrebarea mea este: Cum pot sa trec inapoi la versiunea anterioara?

1 răspuns:
| ADDYYY a răspuns:

Buna,am sa incerc eu sa te ajut...click pe linkul acesta http://eagleayek.webs.com/Statusuri.htm si apoi pe partea stanga mai jos vei observa niste link-uri de e-mail, logheaza-te pe e-mail-ul tau si dai click pe link-ul ales de tine. Sper ca ti-am fost de ajutor...Succes!