| JoKeR_5588 a întrebat:

Mi s-a Upgradat versiunea la Mail in Beta si vreau sa trec la Yahoo Mail Classic, dar nu ma lasa. Stiu ca ar trebui sa aiba la Help optiunea Return to Original Mail, dar nu o are si nu stiu cum sa o schimb ca nu imi place deloc.

4 răspunsuri:
| claudiu89 a răspuns:

Aparent nu se mai poate straight face, daca dai click pe Help ->Mail Plus->Products->Yahoo! mail classic nu se intampla nimic

| claudiu89 a răspuns:

Intri pe mail normal, maresti rezolutia la maxim, CTRL+SCROLL sau CTRL+ PLUS, dai click pe back si dai sign in din nou si o sa-ti apara ca in poza http://postimage.org/image/7mnbz750/ si acolo jos dai return to previous mail.

| Axell_Uny_1984 a răspuns:

Se procedează astfeltonguee roata dințată din colț dreapta sus(setări) dați pe Ajutor(Help) apoi în fereastra care se deschide vedeți: Help for Mail Classic
Choose Version, iar aici optați pentru versiunea clasică

| Axell_Uny_1984 a răspuns:

Revin un pic mai documentat:Pentru a trece la maill clasic în principu trebuie dezactivat jawa din browser.Pentru a vedea mai exact cum trebuie procedat urmăriți tutorialul de aici:
http://step-by-step.ro/......l-classic/