| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Am un blog pe blogspot [http://nothingbabe.blogspot.com] si as vrea sa stiu cum pot face sa stiu cati vizitatori am avut [sper ca ma intelegeti] :D. Funda... mersi :).

Răspuns Câştigător
| GOaway a răspuns:

Cum te loghezi iti apare "Bloggerbig grinashboard".Iar in dreptul blogului tau ultimul este "Stats" si apoi dai pe ultima "All time".Si acolo iti apare un grafic cu toate vizitele.happy

1 răspuns:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Instalează-ţi Google Analytics.
www.google.com/analytics.
Urmezi instrucţiunile, aştepţi vreo două zile să-ţi "proceseze" blogul şi după aia vei avea statistici complete cu privire la vizite.
Salut.