| Samuel_Samy_2000 a întrebat:

Am un canal de YouTube care se numeste StopMotion
linkhttps://www.youtube.com/channel/UCTvyt4fUXo97whMRW6vYc0Q
intrebarea este:
Ce video-uri sa postez pentru ca sunt in lipsa de idei
Nu vreau raspunsuri de genul: am-n-am, q&a pentru ca am doar 3 abonati
Multumesc!

1 răspuns:
| Strwberrs a răspuns:

Buna! Posteaza video-uri la pe un joc la care te pricepi si fa tutoriale daca ai ceva de impartasit. Te poti apuca de edit-uri (crede.ma ca se raspandesc repede mai ales daca stii ce faci). Urmareste-te de pe contul parintilor si incearca sa dai link-ul pe story la whatsapp/insta/Facebook etc. Si roaga-i pe prietenii tai sa iti dea follow; ca degeaba ai like-uri si multe idei daca nu ai abonati. Sper ca te-am ajutat! Raspuns castigator? Merci. Bye