| gandre98566 a întrebat:

Buna
am un cont pe Instagram si cand vreau sa ma logez imi spune asa Enter Your Security Code
Enter the 6-digit code we sent to the number ending in: 3900 si nu primesc nici un cod de securitate si nu ma lasa deloc sa intru pe cont doar imi apara aia...
va rog daca stiti cum se poate rezolva problema asta...

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Sper ca ai bagat numarul de telefon corect si nu l-ai schimbat ( trebuie sa se termine in 3900 ). Poate dura ceva pana vine codul. Fara cod = fara insta, indiferent de ce ai face.

| gandre98566 explică (pentru PainTech):

Și a-și putea măcar sa închid contul?