| Nemes_Anamaria_1990 a întrebat:

Am o problema pe Instagram, când intru îmi spune add your phone number îl adaug și după îmi spune sa scriu codul pe care îl primesc dar aștept de 30 de minute și nu primesc niciun cod, am sters aplicația și am descracat-o iar, am încercat din nou și tot nu merge, plus acum nu ma mai lasă sa intru in cont. Ce **** sa fac?

4 răspunsuri:
| BububucatorulBubycus a răspuns:

Nu ai facut cont cu adresa de email?

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Logheazate cu contul de Facebook

| Asly a răspuns:

Apasă pe retrimitere cod,(dacă apare)

| cdl42002 a răspuns:

Poate nu ți-ai introdus corect numărul. Încearcă să te loghezi cu Facebook-ul.