| MicutsaBăă a întrebat:

Nu mă mai lasă să intru pe un cont de facebook straight face Când intru imi apare "Please complete a security check
Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam.
Use a phone to verify your account

The phone number you use can only verify one account. Once you enter your number, you'll receive a code that you'll be able to enter on Facebook to verify your account. Your phone number will only be used to verify your account and will not be shared with anyone without your consent.

Enter a phone number " cum să fac să trec peste chestia asta cu numărul de telefon, fară să îmi dau numărul meu sau să bag alt număr aiureea? mi se întâmplă aşa când vreau să intru pe acel cont, de vreo 2 săptamâni, credeam că e ceva care o sa dispară dupa o vreme dar văd ca nu... care mă poate ajuta fundiiţă şii vot happy.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU poti sa treci peste confirmarea cu nr de telefon! Daca nu vrei sa-ti dai nr de telefon poti sa renunti la cont! Nr aiurea iarasi nu poti sa dai pentru ca pe acel numar vei primi un cod si acel cod il vei scrie la autentificare. Pana nu faci autentificarea cu nr de telefon nu mai poti intra in cont.
Bafta!

1 răspuns:
| dlife09 a răspuns:

Stai linistita happy si eu am patit la fel, mi-am dat nr bun.ins anul am primit nici un cod de confirmare, si il astept de 4 zile incotinuu