| stefan1995 a întrebat:

Am un hard unde am windowsul de 20 gb, si am altul de 160. L-am pus la pc, apare in bios, device manager si am reusit cumva sa il fac sa apara si la my computer cu ajutorul la diskmgmt.msc. Dau sa imi descarc ceva prin T o rent, salvez pe partitia cu hardul nou si imediat imi apare eroarea"WriteToDisk:The request could not be performed because an I/O device error" Hardul l-am mai avut pe un pc si mi-a functionat perfect dar ca primare master disk. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| stefan1995 explică:

Exact asta imi apare happy apare ca "balon" dreapta joshappy si apropo. cel de 160 e Western Digital caviar la 7200 rpm. eu zic ca e bun iar momentan imi trebuie bani de carti nu de pc!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Scoate vechitura de 20, lasa-l doar pe asta de 160 ca primary master. Ala de 20 e si foarte lent ca sa il folosesti ca drive de sistem. Cel mai bine ar fi sa le vinzi pe amindoua si sa iei unul de vreo 320 si 16MB buffer macar.

| maryus24 a răspuns:

Sa ne spui exact eroarea altfel nu te putme ajuta

sa o scrii exact cum iti apare

| JapKa a răspuns:

Dai format