| alexGEN a întrebat:

Am un I-Phone de prin maithinking cam asa si sa descarcat odata dar cand am bagat incarcatorul dar nici nu sa mai deschis. Stit cumva care este problema?

3 răspunsuri:
| drAn3 a răspuns:

Ai cumva jailbreak pe el?

| ChristineW a răspuns:

Probabil nu l-ai bagat bine in priza... sau e priza stricata
Si eu am Iphone si se m-ai intampla

| rucsy_7574 a răspuns:

S`a descarcat de tot baga`l la incarcat si lasa`l ceva timp se va deschide singur si iti va arata ca se incarca. Daca nici asa nu se incarca incearca sa folosesti alta priza din incarcator nu poate fi problema cel putin eu asa cred posibil sa fie i-phonul de vina. Dar incearca cum ti-am spus eu nu pierzi nimic. Sper ca esti bine in rest happy