| frumusica26 a întrebat:

Am descarcat un joc foarte frumos cand l-am deschis mi-a da-t eroare ce trebuie sa fac ca sa numai imi de-a eroare odata cand m-am bagat pe joc mi-a da-t restart ce credeti ca trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
| orika a răspuns:

Sa-mi lasi id tauwinking

1 răspuns:
| Cristi_1137 a răspuns:

Te ajut eu primul tongue uite am bagat crack? daca nu ai bagat cauta pe net un tutorial iar daca iti da restart din cauza jocului este posibil sa fi avut virusi (60% asta cred ca e) sau ai un PC mult prea slab pentru configuratia jocului! daca vrei sa mai vorbim despre joc si ai alte intrebari da-mi un buzz pe white. templates@yahoo.com