| LoLiTa1808 a întrebat:

Am un iPad 4 si folosesc aplicatia Facebook, iar cand scriu un comentariu imi apare via telefonul mobil, dar eu sunt pe iPad! Daca intru pe facebook de pe chrome (tot de pe iPad) atunci nu scrie nimic! Deci cum pot face sa scrie via iPad, nu via telefonul mobil?

2 răspunsuri:
| IepureleCuLopată a răspuns:

Nu poți scrie. Tot timpul va apărea via telefon, deoarece ăștia încă nu au creat via iPad, cum nu au creat via Notebook.

Nu poți face nimic.

| Veneficiis a răspuns:

Pe facebook este numai via telefon mobil. am incercat si eu asta de pe un ipad al unui prieten si nu mergea altfel. pe fb este numai via telefon mobil sau via coputer XD