| SmIlEy_4608 a întrebat:

am un Iphone 4s iar fratele meu de curand nu avea ce face si a facut un update la I.O.S 6, pentru aceasta versiune nu este jailbreak momentan asa ca vreau sa ma intorc la 5.1.1, cum pot face acest lucru? Poate un video in romana happy? (Fundita)

1 răspuns:
| angel017 a răspuns:

Sall asta am patit si eu si am fost in magazinul Apple sa intreb si mi-a spus ca nu se poate face nimic si trebuie sa astept pana apare jailbreak pentru ios6.