| Daniel_Cutuhan_1998 a întrebat:

De curand am facut un update la soft pentru iphone 4, iar acum se inchide si se deschide. Ce e de facut? ios 5.1.1 la 7.0.4
!!! OFER FUNDA!!!

3 răspunsuri:
| speedgoblin a răspuns:

Ios 7.0.4 a venit cu multe probleme.La mine de exemplu mergea foarte greu telefonul.Incearca un restore si seteaza-l ca new device. Daca tot nu merge fugi cat mai repede cu el in service pentru o diagnoza.

| Daniel_Cutuhan_1998 explică (pentru speedgoblin):

Restoreul cum il fac?
ele se deschide max 10 secunde dupa care se inchide si tot asa... sad

| speedgoblin a răspuns (pentru Daniel_Cutuhan_1998):

In cazul asta fugi cat mai repede cu el in service.Ca sa faci restore ai nevoie de ceva timp.Credeam ca nu se restarteaza asa repede.