| Djlsghtnquuw a întrebat:

Am un iphone si cand incerc sa actualizez aplicatiile,sau sa descarc o aplicatie/joc care sunt gratuite, imi cer metoda de plata. Fara metoda de plata nu le pot descarca. Are cineva vreo idee de ce? Si ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Încearcă să dai la setări - itunes & App store - Apple ID -view Apple ID -payment information - selectezi none -completezi restul datelor la stat pui Texas și la codul zip pui 78576 -apoi done- done și asta e tot.