| Robertel a întrebat:

Am un iPhone4 pe Orange PrePay si nu imi merge internetul. Cum pot rezolva?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Setarile pentru telefonul tau se realizeaza in mod automat in momentul in care conectezi iPhone-ul la calculator prin sincronizarea cu aplicatia iTunes. De asemenea iti recomand sa verifici daca ai o optiune de date activa sau credit pe numarul tau pentru a avea acces la internet.

O zi buna,
Orange Helper

Iti recomand noul iPhone 14 sau iPhone 14 Pro. Funda?

| Deltah a răspuns:

Intri pe www.orange.ro iar acolo ai categoria de net. Iti bagi numarul de telefon si vei primi de la Orange un mesaj cu configuratia telefonului tau pentru internet. Nu e greu, eu am reusit din prima. Succes!