| AlinaAlynutza a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire 5920 G si am nevoie de un manual de utilizare in limba romana.Va rog, a-ti putea sa-mi furnizati manualul respectiv? Multumesc

2 răspunsuri:
| NAMOLOS a răspuns:

Manual de utilizare a cui? a sistemului de operare?, a Bios-ului?, hardware?
daca vrei unul in englis ia de aici si pe urma traduci http://www.nodevice.com/user_manual/acer/notebooks/aspire_5920g.html

| AlinaAlynutza explică (pentru NAMOLOS):

M-ar interesa partea de hardware a laptop-ului in romana. Merci pentru link