| UNEXPERTINCEPATOR a întrebat:

Buna am un laptop Acer si cand apas cu decetul pe plasticu de deasupra tastaturii(pe portiunea libera fara butoane de deasupra)undeva la mijloc pocneste carcasa, scartaie cumva, este problema

Răspuns Câştigător
| GabiTanase a răspuns:

Nu este nici o problema din moment ce toate tastele laptopului functioneaza. In cazul in care nu functioneaza vreo tasta e posibil sa ai un contact nefunctionabil.Dar daca totul este in regula, nu e nicio problema.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este plastic.Cum ai vrea sa faca? Atata timp cat functioneaza nu-ti face probleme.

| K0sti a răspuns:

"decetul"? Ce e ala?