| danielfrancu a întrebat:

am un laptop Asus si uneori mi se blocheaza ecranul si se aude un sunet gen bazait? care este problema?

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Hardiskul e terminat! Trebuie sa schimbi cu unul nou, daca ai garantie, trimite-l la service, daca nu, sa duci la service local si platesti pentru inlocuirea cu unul nou! Asa am patit si eu! Sper ca nu ai nimic de salvat datele sau pozele!

2 răspunsuri:
| Adi_Andrei_1997 a răspuns:

Toate aste se întâmplă când asculti muzica si când te joci pe el, problema e de la hard, asa mi sa întâmplat si mie scotea un sunet de barait,...

| gelu1970 a răspuns:

Cand ti se intampla? la scurt timp dupa startare, sau cand deschizi mai multe aplicatii in acelasi timp?