| XxDulcikaKrisyxX a întrebat:

am un laptop MacBook Pro si acum câteva zile mi-a cerut o actualizare software.
In timpul actualizării am anulat din greșeala acest proces si acum nu mi se mai deschide laptop-ul, îmi apar niște erori!
M-a puteți ajuta va rog frumos?
Va mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde ce erori apar.
Daca sunt referitoare la sistemul de baza, atunci trebuie re-instalat intregul sistem.
Daca ai noroc si ai backup de sistem, atunci se poate reveni la starea anterioara.

| albonifiras06 a răspuns:

Incearca sa faci un downgrade si sa actualizezi inapoi, sau sa reinstalezi software-ul (probabil ca prima optiune are mai multe sanse de a functiona).