| Anailyn a întrebat:

ieri mi-am cumparat un telefon Huawei ascendi g300 si trebuie sa fac un upsate la el, problema este ca cel de la magazin mi-a facut cand am plecat dar din greseala am inchis netul si cand l-am deschi nu si-a mai reluat operatiunea. L-am anulat pentru ca nu se mai descarca deloc si azi am sunat l reltii cu clientii sa pot remedia problema. MI-A ZIS sa merg in >setariDespre >telefonactualiz. >onlineactualizare software si cand du deschidere imi spune 'Comunicarea cu serverul nu a reusit. Nu se poate obtine list de versiuni noi. Ma puteti ajuta si pe mine cu problema aceasta? Cei de la relati cu clientii mi-au spus ca sa caut ceva pe net sa descarc dar nu ma descurc, ma puteti indruma va rog?

Răspuns Câştigător
| Tavy100 a răspuns:

In general ar trebui sa te conectezi la un Wi-Fi bun, pentru ca 3G mai are intreruperi si poate sa dea erori. In rest fa cum te-au indrumat cei de la servicii clienti.

| Anailyn explică (pentru Tavy100):

M-am conectat la wi-fi si tot degeaba, dar multumesc oricum

1 răspuns: