| pryntesyka07 a întrebat:

Am un laptop. si am incercat sa-i reinstalez windows-ul si dintr-o data imi apare pe ecran niste semne. daca apas pe un buton imi da eroare si incepe sa scoata un tacanit insuportabil. cum rezolv problema? dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| Reparatoru a răspuns:

Vezi daca ai fixat bine cd in cd-rom.este posibil sa ai ceva in cd-rom, sau poate ai probleme cu hdd.anumite sunete sunt produse de hdd,de cooler,sau cd-rom. porneste laptopu fara sa bagi cd,si vezi daca mai face zgomot, daca este sunet de avertisment de la difuzoarele lui, atunci ai ceva probleme care nu poti sa le remediezi tu. posibil sa fie vreo defectiune mecanica.ok bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,nai bagat bine, eu is expert