| YukixLevi a întrebat:

Buna
Am un laptop si daca conectez castile la el nu functioneaza.Am cautat mult si am facut cateva setari,insa problema e ca daca ma duc la Sound atunci icoana de la Headphones e activata (enable) insa scrie ca,,Not pluggin in".Am incercat sa activez cumva,am instalat si dezinstalat Audio Driver Realtek,insa nu functioneaza. Daca stie cineva cum sa activez sa scrie pluggin in, tare m-as bucura, ca dupa aia asa am citit ca trebuie doar sa pun ca e default si e gata problema.Si da am mers de un milion de ori la device manager si am incercat tot ce am putut sa fac.
Multumesc, sper sa ma puteti ajuta.

1 răspuns:
| CinVasileeee a răspuns:

Descarca device doctor un program care iti instaleaza drive bune si iti v-a merge, link http://devicedoctor.com/ bafta, funda?