| BeHappy_7009 a întrebat:

mi-am reinstalat windowsul si nu am sunet. Cand intru in Sounds and audio devices/audio/default device imi apar 2 : C-media wave device si realtek HD audio rear output.
Am descarcat de pe net Driver Detective si la Sound, video and game controllers imi apar tot 2. aceleasi, prima este ok, a doua chiar daca am luat driverul de pe net tot nu merge. trebuie sa dezinstalez una?

Ce trebuie sa fac?

In device manager totul pare ok.
! Nu am cd cu driverele de la placi!

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Daca ia xp nu ai drivere incluse dar daca iti instalezi Vista o sa ai sunetul si placa video si placa de retea instalate odata cu OS iar pe xp iti trebuie drivere pc-ului Dar mai concret iti explic acum
apasa start>>>run>>>>dxdiag>>>>>si uitate cum se numeste placa de baza daca ai placa de baza "msi" intra pe www.msi.com si gasesti acolo o groaza de drivere

| valutehnik a răspuns:

Ce placa de baza ai la concret?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pariori.blogabet.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://pariori.blogabet.com