| tuGatita a întrebat:

am un LG kp500 dar touch screen-ul nu mai functioneaza. cati bani as putea sa ii cer unei persoane pe el, tinand cont ca in rest e ok tel?

Răspuns Câştigător
| madalinpatrasc a răspuns:

100 ron maxim

8 răspunsuri:
| Elsiane a răspuns:

Hm, păi dacă touch screen-ul nu mai funcționează, nu-i mai poți face nimic și nimeni nu-l va mai cumpăra.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu trebuie sa il arunci, poti merge la service sa iti inlocuiasca touch screen - ul.

| Skylerx a răspuns (pentru TiffanyღBJ):

Costa o gramada de bani ca sa inlocuiasca touch screen (nu cred oricum ca exista asa ceva). Nu cred. Eu cred ca se repara, dar fiind TOUCH SCREEN costa mult. happy

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru Skylerx):

Ba da, exista. Touch screen-ul este considerat "consumabila", el de deterioreaza in timp si se schimba. Eu mi-am schimbat la un LG. happy A costat, nu mai stiu, cam 100 de lei.

| Skylerx a răspuns (pentru TiffanyღBJ):

Okey happy

Răspuns utilizator avertizat
| Vdariusbubu a răspuns:

Daca touch screen-ul nu mai merge la un telefon cu touch screen poti sa-l arunci. Nu cred ca cumpara nimeni un telefon care practic nu merge...

| tuGatita explică (pentru Vdariusbubu):

Asta e pentru toti: persoana respectiva chiar vrea tel meu laughing are unul la fel numai ca la el functioneza doar display-ul. si vrea ca din doua sa faca unul singur. si nu stiu cat sa ii cer pe el.