| Văduva neagră a întrebat:

Am un lg Shine! Si daca vreau sa-mi trimit o melodie sau o poza pe el imi spune memorie plina. si eu nu am nici poze nici muzica in telefon. doar pe cardul acestuia. daca vreau sa reformatez telefonull adica memoria lui interna imi cere codul de siguranta? care este acela? unde il pot gasi? este acelasi la toate telefoanele? mi-l dati si mie va rog? dau fundita :*

3 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Salut, am avut si eu aceeasi problema, dar am uitat cum am facut... ori am reformatat cardul(cu cablu de date de pe pc)ori l-am resetat, dar daca reformatez totul cu pc-ul ar trebui sa iti mearga.

| MusicisMusic a răspuns:

Mergi de unde l-ai cumpart si ii spui sa te ajute...haide ca nu iti i-a nimic si cu siguranta nu iti da nimeni in cap. sau cel putin asa cred.Fundita...succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai schimbat codul acesta este ori 0000, ori 1234 ori 12345