| Celia89 a întrebat:

Am un model de telefon LG KP 502...nu merge sa trimit mesaje in nici o retea! Va rog frumos sa ma ajutati, dar fara sa imi spuneti de centrul de mesaje ca asta am incercat! Va multumesc mult de tot

1 răspuns:
| cupcake12 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. Nu mai puteam sa trimit deloc mesaje si chiar aveam nevoie...Si centrul de mesaje nu este de ajutor. Eu am un Samsung si tot asa a patit,problema este MEMORIA. Da,trebuie sa stergi unele lucruri:mesaje,melodii,poze,videoclipuri,note,jocuri, kituri de la jocuri, etc.
Mie mi-a functionat si acum trimit mesaje bine mersi happy