| alicia2000 a întrebat:

Buna,am un modem wifi Huawei e5330, m-am conectat pana acum cu usurinta de pe tableta, dar acum nu mai pot.in setari imi apare conectat dar cand sa intru pe net, ma directioneaza catre pagina HUAWEI.acolo imi cere sa ma loghez,user este trecut admin, dar imi respinge parola.ce as putea face? dau fundita pt ajutor.

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

S-au resetat setarile din router si nu mai este conectat la net.
trebuei sa refaci configurarea routerului la net si apoi o sa-ti mearga!