| RoseKatherine a întrebat:

Bună, am un mouse cu USB care până ieri seară mergea. Am încercat să schimb porturile, am schimbat bateriile, am găsit mouse-ul recunoscut de PC și instalat, dar totuși nu merge. Cursorul de pe ecran nu se mișcă, dar merg click dreapta și click stânga. Ce să fac?

4 răspunsuri:
| IFeelS0Alone a răspuns:

Scoate-i bateriile si le bagi iar.

Răspuns utilizator avertizat
| MortalProxy96 a răspuns (pentru IFeelS0Alone):

Am scos bateriile, le-am băgat iar, am schimbat portul, am șters mouse-ul din PC și l-am băgat iar, am căutat ceva de vreun update și nimic.

| IIIshaneIII a răspuns:

Ia un betigas de ureche si curata lentila, daca ai curatat lentila, si ai schimbat si bateriile si tot nu merge poti sa il arunci