| podu a întrebat:

Am un Mp4 GoGear Ariaz 8 gb Philips si as vrea sa intreb cum pun muzica in el.Folosesc Philips Songbird si nu ma descurc deloc. Puteti sa ma ajutati?

1 răspuns:
| ElGreco21600 a răspuns:

Nu mai folosi SongBird ca si eu am MP3 Philips GoGear si pun muzica in felul urmator : intra in my computer, ca o sa iti vada mp3-ul ca un removable disk, sau cu numele de GoGear (la mine il vede GoGear VIBE) si acolo ai foldere : music, pictures, videos
e cel mai usor mod. Si songbird e o panarama