| adrianaadriana a întrebat:

Buna am un nokia e 51 si am bagat cateva teme pe el iar acum cand vreau sa bag o tema imi zice: certificat expirat contactati furnizorul aplicatie. ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De unde ai luat tema pe ntru telefon? Poate ca nu e compatibila cu telefonul sau chiar este expirata! Sterge-le si incarca alte teme de aici : http://www.zedge.net/themes/1939/nokia-e51-themes/ pentru tel tau...sunt mai multe pagini. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba data din setarile telefonului :setings, general, data and time

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai papat de caca

| adrianaadriana explică:

http://www.zedge.net/themes/1939/nokia-e51-themes/ chiar de aici le iau sa fie vreo setare din telefon

| adrianaadriana explică:

Am schimbat data si imi spune : Certificatul inca nu este valabil este expirat sau setarea datei telefonului nu este valabila, si daca schimb si ora imi spune :Eroare de certificat contactati furnizorul aplicatiei.Mai pot sa ii fac ceva?