| delonia a întrebat:

am un notebook dell inspiron n5010 si de curand mi-am pus pe el windows 7 ultimate. la inceput aveam ca sistem de operare ubuntu, iar notebook'ul avea si bluetooth. dupa ce am pus win7 ultimate bluetooth'ul a disparut [ sau ma rog nu-l gasesc eu ]. imi puteti spune va rog cum sa dau de el? merci mult happy. funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie instalat driver-ul de la bluetooth. cauti pe net un pack cu toate driverele pentru laptopul tau dar instalezi doar bluetooth-ul daca restul iti merg bine.