| micky a întrebat:

Ce spuneti de aceste doua laptop-uri? Care din ele poate fi o alegere mai buna?
http://www.emag.ro/......-271873321

http://www.emag.ro/......0ID-SX233V

Răspuns Câştigător
| username a răspuns:

Cel de-al doilea, ASUS, desi procesorul e slab pentru a rula pe x64bits. Daca vrei sa vezi filme HD, cumpara-ti si o placa de sunet, care sa o poti conecta prin USB.
@Ang3l in lume ta fantastica ASUS este mai bun decat Dell. In realitate e invers, dar dintre aceste 2 laptop-uri ASUS este mai bun. Chiar daca folosesc componete de PC de la ASUS, Dell este cu mult peste ASUS.
@malea Si daca omul se duce la facultate?

4 răspunsuri:
| AnimalX a răspuns:

Oricum ar fi Asus este mai bun ca Dell, dar oricum ca memorie si GB RAM Dell este cel mai bun. Asta e parerea meawinkingbig grin

| AnimalX a răspuns:

Scz vroiam sa spun Asus * este cel mai bun

| AnimalX a răspuns:

Scuze vroiam sa spun Asus* este cel mai bun

| WooppS a răspuns:

Parerea mea este ca sa iti cumperi un PC normal