| Constantin4 a întrebat:

Am un notebook din 2005 sh care are sistem de operare android pe el. Imi puteti spune va rog cum sa.i schimb sistemul de operare din android in windows xp. Va rog frumos ajutati-ma! Du funda! happy

Răspuns Câştigător
| adonnys a răspuns:

In primul rand trebuie sa vezi daca este compatibil cu XP (asta o verifici pe site-ul producatorului), iar daca e nu mairamane decat sa iti faci un stick bootabil cu XP si sa dai formatare

2 răspunsuri:
| fanporsche a răspuns:

Daca notebookul nu are bios si e special conceput pentru android atunci ghinion.

| Constantin4 explică (pentru adonnys):

Multumesc!