| raresraud a întrebat:

puteti sa ma ajutati si pe mine? pot sa-mi schimb la telefon sistemul de operare? spre exemplu am android si vreau pe cel de la apple cum pot face?

Răspuns Câştigător
| TROIAN a răspuns:

Nu poti sa pui pe un telefon cu android, iOS, pentru ca Apple a facut sistemul de operare doar pentru marca lor de telefoane si din cate am inteles folosesc si alta tehnologie

2 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Imposibil.

| JiHyun a răspuns:

Nu se poate pentru ca Apple are propia tehnologie care merge numai la IPhone si IPad.