| SeargentFrost a întrebat:

am un PC care ruleaza pe Win XP dar de ieri cand pornesc calculatorul imi apare o imagine... enervanta care vreau sa dispara, dar cand o sterg apare din nou, chiar si cu Shift + Delete

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca spuneai si ce imagine iti apare nu crezi ca era mai bine. Poate stiam sa-ti raspund.

2 răspunsuri:
| GodBlessYou a răspuns:

Ai incercat cu Shift + Delete de 3 ori?

| SeargentFrost explică:

Apare o imagine cu o tipa care poarta un set de bikini... din bomboane colorate, era ceva gen wallpaper.img cand am deschiso, am vazut ce e si i-am dat delete dar revine si revine, am cautat prin tor PC-ul char si la wallpaper si in hidden folders (unele care stiu ca ar putea ascunde asa ceva)