| mariusnadsir a întrebat:

Buna am un pentium 4ht gx 280 procesor 2800 mhz 1gb ram si placa video onboard 128 mb as dori sa stiu ce placa video imi recomandati pentru el as vrea una mai mare se poate multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| bistriteanul a răspuns:

Eu am Asus nVidia Geforce 8400GS si sunt foarte multumit de ea! Daca doresti ceva mai mare si ai bani, iti recomand Gigabyte nVidia GeForce GTS430!

| Jony123 a răspuns:

Normal ca se poate, incearca una ATI de 512 MB casunt bune, si nVIDIA sunt bune dar mai scumpe. Funda?

| predafloryn a răspuns:

Incearca nVIDIA de 512.sau de 256. dar eu iti recomand pe aceea de 512.