| Adryan_Ady_1998 a întrebat:

Buna am un prieten care vrea sa stie un program de reparat un card de memorie pentreu ca are protectie la scriere
daca stiti ceva va rog sa raspundeti

2 răspunsuri:
| Caracter3 a răspuns:

Eu zic ca merge reparat, trebuie sa va interesati la service-ul marcii respective, tot ei va pot spune si daca mai pot salva pozele. Noi am avut probleme cu un card Fuji si a mers reparat. Mult succes sa va salvati pozele!

| Adryan_Ady_1998 explică (pentru Caracter3):

Este vorba de un card de memorie micro sd si ai sti vreun program de reformatat sau ceva de genu