| Smookie9 a întrebat:

Am un psp 3004.Cand incerc sa ma joc pe el jocul GTA vice city storyes,mai are de incarcat inca putin(cand sami intre in el) si se blocheaza, apoi se stinge.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Scorpion12345 a răspuns:

Salut. Deci sincer si eu am PSP, GTA VC Stories, si imi merge perfect.
1. Daca e pe CD poate fi zgariat sau nu ai facut update-ul necesar. Oti e fake, desi e cam imposibil. Verifical, si daca e zgariat du-te la magazinul de unde l-ai cumparat. Si un mic detaliu. Vezi sa nu atingi partea aceea unde este descoperit CD-ul, ca iti iei adio de la el.
2. Daca e downloadat pot fi sterse fisiere sau pot fi corupte, or nu ai downloadat versiunea buna. In orice caz poti sa il descarci inca odata.
Sper ca te-am ajutat, si daca nu gasesti raspunsuri mai bune, te rog sa-mi dai funda.