| nimenialtcinevaaaaa a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 mini si am cautat peste tot prin setari sa pun sa mi se afiseze procentajul de la baterie si nu este.Cum pot sa-l pun fara a descarca aplicatii.

3 răspunsuri:
| Extraterestru2 a răspuns:

Hei! Eu am un Galaxy SIII si la mine am intrat la setari -> dispozitivul meu -> afisare -> ( si jos de tot ) afisare procentaj baterie. Dupa ar trebui sa mearga. Funda?

| Kamnikaze a răspuns:

Intrii la setari, dupa dai la baterie si o sa scrie "afisare procentaj baterie" si o bifezi, si iti apare.

| nimenialtcinevaaaaa explică:

Nu este niciunde nu îl am pe telefon.Și întreb dacă se poate face ceva să il pun.