| Madda a întrebat:

Am un Samsung GT s5230. si vreau sa-mi pun ceva aplicatii / jocuri. Am vrut sa-mi pun talkingtom, ceva cu o chitara, towerbloxx, ebeer! Cu cablul de date, le bag, le instalez, dar nu functioneazastraight face... si imi apare un site acolostraight face nu stiu :-s. Cum pot sa le fac sa mearga? Help sad. Funda + voturi happy

Răspuns Câştigător
| Anonomius a răspuns:

Nu poti sa le faci sa mearga pentru ca acele aplicatii pe care le vrei sa le pui pe telefon sunt aplicatii de android adica pentru smartphonuri ca iphone, Samsung galaxy, LG optimus, telefoane ca astea.
Ma bucur ca am putut sa te ajut
Funda?big grin

2 răspunsuri:
| Necuu a răspuns:

Trebuie sa le descarci direct de pe telefon.Si se insaleaza automat. Daca nu ai net pe telefon baga cablul usb in telefon si connecteazal la calculator.Si vei avea net automat.Si dupa descarca-l. Funda!

| maria121 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon, bagi cabul in calculator, din cate stiu tb sa ai si un cd, il bagi si dupa aceea iti va intra ceva pe calculator si vei reusi