| karakushiu a întrebat:

Am un Samsung S5230 si cine m-ar putea ajuta cu un site cu jocuri pentru acest telefon.si teme...caci nu prea gasesc jocuri. fundita big grin

Răspuns Câştigător
| FuegoJr a răspuns:

1. Teme pentru. Samsung S5230 Nu exista doar daca vrei poti intra pe www.ss5230.com si au si teme dar nu stiu daca's bune.
2. Site pentru jocuri, wallpapere, ringtonuri etc: www.zedge.com sau www.mobile9.com sau cum am mai zis si mai sus www.ss5230.com Fuuunda? Please :D Please :D

7 răspunsuri:
| Adryannn a răspuns:

Www.waptrick.com
www.wapcorn.com
www.sharemobile.ro
www.loadmob.com
eu cam atatea stiu pe sharemobile afli si teme si aplicatii si jocuri de toate

| alex1982 a răspuns:

Http://ss5230.com/ gasesti aici jocuri interesante, wallpapere super faine si teme pentru s5230. in plus, gasesti si diverse coduri pentru optimizarea telefonului. bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha.am vazut ce jocuri sunt pe acolo
Am vazut la un prieten ca se juca ceva dar misca telu si il tinea pe orizontala si juca parca NFS...deci cum misca telefonul asa lua curbe masina.stie cineva astfel de jocuri? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cautat dar nu am gasit

| deeitza a răspuns:

Http://www.zedge.net/ este sus in colt unde scrie no phone select si dai akl la Samsung si al 2-lea sau al3 leas model e kauti akl si iti iei ce iti place sper ca te-am ajutat FUNDITA?

| minus1 a răspuns:

Http://www.zedge.net iti faci cont iti selectezi modelul de telefon si te apuci de descarcat :)