| Traficantadecorcodushe a întrebat:

Am un Samsung SGH E250, codat in reteaua Orange! Stiti cumva cum l-as putea decoda, fara sa merg la vreun specialist in domeniu?

5 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Indicat este sa mergi la un atelier specializat pentru decodare, pentru ca programele existente pe net nu sunt indicate (contin fisiere malformate care fac mai mult rau decat bine).

| Traficantadecorcodushe explică:

laughing Nu e blocat. Nu-mi accepta cartela de Cosmote!

| Marry:X a răspuns:

Buna.Pe data ce e blocat in reteaua Orange, nu merge sa il bagi o cartela de Cosmote.Totusi,cred ca pana la final tot la cineva din domeniu vei ajunge...Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu fix asa telefon, dar nu s-a blokat niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu fix asa telefon,dar nu s-a blokat niciodata.