| AstadaNume a întrebat:

am un server de cs 1.6 steam dar chestia este ca nu am lume pe el.Serverul este facut cu amxmodx.Cine este interesat de un admin primeste fara discutie daca populeaza serverul.Contactati-ma pe conter_evomer@yahoo.com.De exemplu am incercat sa chem pe cineva dar nu putea intra pe server ca ii spunea desi eu eram pe server.Va rog ajutati-ma si doritorii de admin sa contacteze acea adresa.Va multumesc!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasate de treaba...
Sunt zeci de mii de servere de cs, hostate care au lag 5-30 maxim.
De ce vrei tu sa platesti bani pentru curent/host?
O sa ai probleme mai tarziu, admini tarani, playerii injura, forumul plin de cereri admin si unban, admini codati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai care este sv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi si tu cum se numeste sv...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

89. 39. 75. 170:27015 /cs.g-unyt.ro GO go GO

| AstadaNume explică:

Okk.asta este ip dar va spun ca nu tot timpul este deschis...am sa caut un patch sau ceva de genu ca sa il las deschis nonstop:192. 168. 1. 100:27015.Multumesc!

| AnDrEy_93_(^_^) a răspuns:

Pai dai severu corect si o sa intre in cs(de exemplu 93. 116. 104. 134:27015) aista e un serve care joc cu prieteni mei si treaba n-am succes