| AstadaNume a întrebat:

Ceau all...Am un server de cs 1.6 de JailBreak, este pe protocol 48 (steam only) este foarte bun, functional merge adaugat la favourites etc.Problema este ca nu am lume pe el.Va promit ca acelor persoane care imi aduc lume pe acest server vor primi admin fara discutie. Ip este 192.168.1.102:27015, iar doritorii sa ma contacteze pe adresa conter_evomer@yahoo.com.Va multumesc mult pentru intelegere!

3 răspunsuri:
| lunetistulnr1 a răspuns:

Ia aici un site de unde sigur iti vor veni jucatori mie mi-ai venit intr-o ora 13,, Masterserver setti"
Funda +vot please

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma deci daca ai colegi de la scoala intreabai daca ai counter strike1. 6 si intreabai carei numele serverului si dupa aia abia poti sa intri la online cs casa te poti juca on

| MamaligaBoy a răspuns:

Connect JbGo.LaLeagane.Ro
JailBreak Server Cs:Go